Read İncir Yaprakları by Nancy Horan Free Online


Ebook İncir Yaprakları by Nancy Horan read! Book Title: İncir Yaprakları
The author of the book: Nancy Horan
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 886 KB
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: February 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books İncir Yaprakları:

Aşk tüm benliğinizi ele geçirdiyse kaçacak yeriniz kalmamış demektir.

Yeni bir ev yaptırmak isteyen Mamah Cheney ve kocası, ünlü mimar Frank Lloyd Wright’la anlaşır. Fakat Amerika çok geçmeden yirminci yüzyılın en büyük skandalıyla çalkalanacaktır. Her ikisi de evli ve çocuklu olan Mamah ve Frank, birbirlerine delicesine âşık olmuş ve her şeyi geride bırakıp gerçek aşkın peşinden gitmeye karar vermişlerdir. Kadın kimliğinin henüz sorgulanmaya başladığı bir dönemde Mamah bütün kuralları çiğneyerek aşkını çocuklarına tercih eder. Hayattaki amacını ve kişiliğini keşfetmek için çabalarken hem toplum baskısı altında ezilir hem de çektiği acılar yüzünden kararlarının doğruluğunu sorgular. Fakat bu büyük aşk, iki aileyi parçalayacak ve hazin bir şekilde sonlanacaktır.

Yedi yıllık titiz bir araştırmadan sonra kaleme alınan ve çığır açan bu tarihî roman muhteşem seyriyle efsanevi karakterlere ve gerçek olaylara yeni bir tat katıyor. Nancy Horan, Mamah’ya hayat verirken annelik, eşlik, sevgililik ve entelektüellik rollerinden birini seçmeye zorlanan bir kadının iç çatışmalarını ve fedakârlıklarını gözler önüne seriyor.

İncir Yaprakları sadece güçlü ve sınırları zorlayan bir aşkın hikâyesiyle değil, nefes kesici ve şok edici sonuyla da akıllardan uzun süre çıkmayacak.

“Şaşırtıcı bir roman… İki sıra dışı, zeki ve unutulmaz karakter arasında filizlenen aşkın karmaşık hikâyesi anlatılıyor. Edebî roman kategorisine girse de sayfaların arasından kıvılcımlar saçılıyor!”
Rocky Mountain News

“Bu hikâyedeki olaylar da her romanda olduğu gibi cesur, heyecan verici ve dramatik. Horan bu olayları kendi kelimeleriyle son derece güçlü ve zarif bir şekilde örerek gerçeğe ulaşıyor. Aşk, sanat ve Frank Lloyd Wright’ın dediği gibi: Dünyaya Karşı Gerçek!”
Wichita Eagle

Read Ebooks by Nancy HoranRead information about the author

Ebook İncir Yaprakları read Online! Nancy Horan is a writer and a journalist whose work has appeared in numerous publications. She lives on an island in Puget Sound with her husband and two sons. Loving Frank is her first novel.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to İncir Yaprakları
Read EBOOK İncir Yaprakları by Nancy Horan Online free

Download PDF: ncir-yapraklar.pdf İncir Yaprakları PDF