Read Mantığın Sınırı by Helen Fielding Free Online


Ebook Mantığın Sınırı by Helen Fielding read! Book Title: Mantığın Sınırı
The author of the book: Helen Fielding
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 352 KB
Edition: Pegasus Yayınları
Date of issue: June 2015
ISBN: No data
ISBN 13: No data

Read full description of the books Mantığın Sınırı:

Bridget Jones Mantığın Sınırı, Âşık oluyorum, eyvah!

Kilo 59 (kurtarın beni şu göbekten), bugün alınan kalori 2100 (o son çikolatayı yemeyecektim) erkek arkadaş 1 (yaşasın, bu bir devrim!)

Bridget'in yalnızlık dolu yılları sona erdi. Artık hayallerinin erkeğiyle birlikte… Ama bu mutluluk tablosunun ne kadar süreceğini kim bilebilir? Bir yanda kadın-erkek ilişkilerinde ona yol gösterecek kişisel gelişim kitapları, diğer yanda en yakın arkadaşları Jude ile Sharon'ın erkekleri elde tutma tavsiyeleri… Bridget sevgilisini kapmak için pusuda sırtlan gibi bekleyen kadınlarla nasıl başa çıkacak? Beynini kemirip duran kıskançlıktan, otuz yaş sendromundan, çalkantılı iş hayatından, orta yaş krizine girip başına türlü dertler açan annesinden ve etrafında dönüp duran entrikalardan hiç bahsetmiyoruz bile! Evet, Bridget'in kafası bu kez gerçekten karışık…

"Dürüst olmak gerekirse hangi nesilden olursa olsun tüm kadınların ve hatta erkeklerin içinde şaşkın, çocuksu bir Bridget Jones var. Bu deli kadına kalbimizde yer açmamızın başka bir nedeni olamaz." -Robert Potts-

"Bridget Jones bir roman karakterinden çok daha fazlası. O artık çağımızın ruhunu temsil eden bir sembole dönüştü…"
-Evening Standard-

"Helen Fielding keskin zekâsıyla çağımızın en sevimli, en büyüleyici, en orijinal kadın kahramanını yarattı. Etkisinden kurtulmak imkânsız."
-Express-

"Tıpkı bir günlük gibi yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Vazgeçilmez!"
-Observer-
(Tanıtım Bülteninden)

Read Ebooks by Helen FieldingRead information about the author

Ebook Mantığın Sınırı read Online! Helen Fielding was born in Yorkshire. She worked for many years in London as a newspaper and TV journalist, travelling as wildly and as often as possibly to Africa, India and Central America. She is the author of four novels: Cause Celeb, Bridget Jones’ s Diary, Bridget Jones:The Edge of Reason and Olivia Joules and the Overactive Imagination, and co-wrote the screenplays for the movie of Bridget Jones’s Diary and the sequel based on The Edge of Reason. She now works full-time as a novelist and screenwriter and lives in London and Los Angeles.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Mantığın Sınırı
Read EBOOK Mantığın Sınırı by Helen Fielding Online free

Download PDF: mantn-snr.pdf Mantığın Sınırı PDF